Acnex – opinie, skład i efekty stosowania znanych tabletek na trądzik

Mówi się, że to głównie kobiety zwracają uwagę na swój wygląd zewnętrzny. Co prawda mężczyźni może nie chodzą do kosmetyczki, ale na pewno starają się robić wiele, aby być atrakcyjnym facetem. Wiecie nie od dziś, że moją zmorą jest trądzik. Ten szczególnie uciążliwie szpeci moją twarz co sprawia, że jestem mniej pewny siebie i mam problem z poznaniem fajnej dziewczyny. Wszystkie jak tylko widzą mój trądzik, to odsuwają się na kilometr. Muszę Wam przyznać, że wcale im się nie dziwię. Mam jednak plan! Pora znaleźć produkt, który zagwarantuje mi czystą cerę. Ostatnio przeglądają sieć trafiłem na Acnex, czyli nową serię preparatów na trądzik. Mnie jednak najbardziej skusiły kapsułki, które postanowiłem dla Was przetestować. Czy te jednak działają i warto w nie zainwestować? Łapcie post z recenzją!

Acnex – skład i działanie kapsułek

Acnex to suplement diety w kapsułkach, który ma pomagać osobom borykającym się z cerą trądzikową. Co znajdziemy w składzie tego nowego produktu na trądzik? Oprócz szeregu witamin (B1, B2, B5, B6 i E) kapsułki posiadają laktoferynę. To składnik stosowany bardzo często w wielu produktach przeciwtrądzikowych. Białko oprócz poprawiania kondycji skóry, ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. W tabletkach Acnex nie zabrakło także ziół tj. skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna i bratek. Ostatnimi składnikami kapsułek są cynk i selen.

Jak działa Acnex? Przede wszystkim bezpośrednio wpływa na jedną z przyczyn powstawania trądziku, czyli nadprodukcję hormonów. Te w efekcie powodują nadmierne przetłuszczanie się cery, a co za tym idzie namnażanie się bakterii powodujących trądzik. Acnex wpływa na wszystkie wymienione czynniki, sprawiając, że nasza cera staje się czysta i pozbawiona uciążliwego problemu. Oprócz tego składniki zawarte w tabletkach chronią nasz organizm przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego. Jak dobrze wiemy on także staje się bezpośrednią przyczyną problemów z cerą.

Acnex – efekty i możliwe skutki uboczne

Efekty jakie mają nam dać tabletki, to ograniczenie wydzielania nadmiaru sebum oraz zapobieganie namnażania się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie krost i pryszczy. Czy jednak producent ostrzega nas o pewnych skutkach ubocznych wynikających z przyjmowania preparatu? Na stronie producenta nie znalazłem takiej informacji. Sam mogę jednak uznać, że skład tabletek jest na tyle naturalny i bezpieczny, że raczej nie muszę się martwić działaniami niepożądanymi.

Acnex – cena

Jeśli chodzi o cenę produktu, to za 120 kapsułek zapłacicie jedynie 20 zł! Czy produkt jednak będzie skuteczny?

Acnex – opinie

Przejdźmy zatem do mojej recenzji tego suplementu diety. Co nie spodobało mi się od samego początku? Przede wszystkim to, jak często należy łykać preparat. Producent zaleca aż 3 kapsułki dziennie, aby osiągnąć zadowalające efekty. To naprawdę sporo, tym bardziej jeśli ktoś prowadzi nieregularny tryb życia. Jeśli tabletki są jednak skuteczne, to jestem w stanie to zaakceptować.

Jak zatem Acnex poradził sobie z moim trądzikiem? Niestety bardzo słabo. Lepszym stwierdzeniem będzie chyba to, że produkt pogorszył stan mojej cery! Po zaledwie miesiącu stosowania zauważyłem, że ta przechodzi wysyp! Wcześniej miałem naprawdę spory problem, ale teraz na mojej twarzy był pryszcz na pryszczu! Taki efekt był nie do przyjęcia. Zrzuciłem to jednak na oczyszczające działanie suplementu i postanowiłem testować lek dalej. Minęły 2 miesiące kuracji, a moja cera nadal nie była w lepszym stanie. Jedyne co mi zostało, to odstawić produkt i znaleźć jakąś dobrą alternatywę. Tak trafiłem na Nonacne.

Nonacne – lek, który naprawdę działa!

Kapsułki Nonacne stały się dla mnie najlepszym produktem przeciwtrądzikowym. Przyjrzyjmy mu się jednak bliżej. Nonacne jest suplementem diety, który ma zwalczać problem cery trądzikowej. Produkt przede wszystkim ogranicza wydzielanie nadmiaru sebum. Oprócz tego sprawia, że znikają wszelkie odmiany trądziku tj. grudki, krostki czy podskórne gule. Przy dłuższym stosowaniu producent preparatu gwarantuje także rozjaśnienie przebarwień oraz spłycenie blizn.

Co sprawia, że Nonacne działa? Przede wszystkim skład kapsułek, który jest w 100% naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Składnikami tabletek są sarsaparilla, cynk, witamina C, liść pokrzywy, wyciąg z pestek winogron i czerwona koniczyna.

Na oficjalnej stronie producenta zamówiłem Nonacne ok. 5 miesięcy temu. Pierwsze efekty kuracji zauważyłem już po miesiącu stosowania. Wtedy to moja cera zaczęła się mniej przetłuszczać, a to znacznie ograniczyło pojawianie się nowych zmian. Po wybraniu 3 opakowania wreszcie moja cera była czysta! Od tamtej pory nie pojawił się na niej żaden pryszcz, a Nonacne zaczyna likwidować także moje przebarwienia. Dzięki tym kapsułkom marzenia o czystej cerze mogą być w końcu w zasięgu mojej i teraz także Waszej ręki.

Nonacne – jakość a cena

Jeśli chodzi o koszt miesięcznej kuracji Nonacne, to ta wynosi ok. 150 zł. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z Was taka kwota będzie znacznie za duża. Jedyne jednak co mogę Wam powiedzieć, to tylko tyle, że kapsułki naprawdę działają. Przyznam Wam, że od wielu lat borykam się z trądzikiem i przetestowałem już chyba setki produktów, które miały go zwalczyć. Na szczęście skusiłem się wypróbować Nonacne i to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Mimo że wydaję na kurację sporą kwotę, to mam gwarancję, że dostaję produkt najwyższej jakości, który naprawdę działa.

Jeśli więc Ty także borykasz się z trądzikiem, to nie czekaj dłużej tylko wypróbuj kapsułki Nonacne. Dla mnie są one obecnie najlepszym przeciwtrądzikowym lekiem dostępnym na rynku. Dzięki tym tabletkom zniknęła moja nieśmiałość i w końcu mogę spokojnie patrzeć w lustro. Koniecznie dajcie znać czy preparat sprawdził się u Was. Czekam na Wasze komentarze i do spisania się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.